КОСТИЛЬОВ ВАЛЕРІЙ МИКОЛАЙОВИЧ

Народився 22 червня 1972 року в с. Жуківка, Куликівського району.

У 1987 році вступив до Лубенського лісового технікуму, після закінчення якого працював помічником вальника у Дроздівському лісництві.

1992-1992рр.  – служив у Збройних силах України.

З 1994-го почав працювати в органах внутрішніх справ – міліціонером роти міліції ВДСО при Чернігівському райвідділі УМВС.

З 1995р. по 2002р. – робота в карному розшуку  - від помічника оперуповноваженого оперативно-розшукового відділення до старшого оперуповноваженого відділу розкриття злочинів та боротьби з груповими злочинними проявами  управління карного розшуку.

В 2003 році закінчив Чернігівський державний педагогічний Університет за спеціальністю вчитель історії та правознавства.

З 2003 року – перший заступник-начальник кримінальної міліції Куликівського РВ УМВС.

З 2005 року – заступник начальника управління карного розшуку УМВС в Чернігівській області.

З 2008р. по 2010р. – начальник управління карного розшуку.

В 2012р. Закінчив Національну Академію Внутрішніх Справ.

З 2010р. по 2014р. – перший заступник начальника УМВС в області.

Після звільнення у відставку працював начальником служби безпеки «Чернігівводоканал», пізніше заступником директора з фінансово-економічних питань безпеки ПАТ «МЛИБОР» та Чернігівської індустріальної молочної компанії.

З 2018р. до грудня 2020р. – начальник служби безпеки «Укрпошта»