Фото без описуВідповідно до Закону України «Про державний кордон України», постанови КМУ №1147 «Про прикордонний режим» (зі змінами і доповненнями), а також наказу Чернігівського прикордонного загону від « 12) » квітня 2018 року № 450 - АГ з метою посилення контролю за дотриманням прикордонного режиму, запобігання правопорушенням в межах прикордонної смуги та для захисту національної безпеки на державному кордоні України, в межах Новгород-Сіверського, Семенівського, Корюківського, Сновського, Городнянського, Ріпкинського та Чернігівського контрольованих прикордонних районів забороняється:

• перебування осіб з 22.00 до 06.00 в смузі місцевості від прикордонних знаків (інформаційно-попереджувальних знаків) в глибину прикордонної смуги на відстань до 100 метрів (крім осіб, які займаються сільськогосподарською діяльністю на власних земельних ділянках (паях), які знаходяться в цій смузі з обов'язковим інформуванням підрозділу охорони державного кордону, у зоні відповідальності якого будуть проводитись такі роботи)
  • перебування та проведення громадянами України та іншими особами будь- якої діяльності в профілактичній смузі, без завчасного, не пізніше ніж за 12 годин до початку їх в’їзду (входу, перебування) та проведення діяльності, інформування підрозділу охорони державного кордону, у зоні відповідальності якого розташована ця смуга;
  •  полювання в межах профілактичної смуги вздовж лінії державного кордону
  • здійснення рибальства в темний час доби на берегах річок Дніпро та Сож, які проходять вздовж головного фарватеру без інформування підрозділу охорони державного кордону в межах відповідальності якого проводиться рибальство.

Інформування підрозділу охорони кордону може здійснюватися як письмово (поштою, електронною поштою) так і усно (по телефону або безпосередньо під час прибуття до підрозділу за адресою: с. Задеріївка, вул. Савенка 12, тел. 47-4-З0