Структура апарату Любецької селищної ради
|
П.І.П |
Посада |
Костильов Валерій Миколайович liubech_kostylev@cg.gov.ua |
Селищний голова |
|
Слободська Алла Іванівна liubech_slobodska@cg.gov.ua |
Секретар селищної ради |
|
Петренко Юрій Олексійович liubech_petrenko@cg.gov.ua
|
Заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів |
|
Кухаренко Тетяна Станіславівна liubech_kuharenko@cg.gov.ua |
Керуюча справами виконавчого комітету селищної ради | |
Шокур Катерина Павлівна liubech_pv@cg.gov.ua |
Староста Павлівського старостинського округу |
|
Бакалійко Юлія Миколаївна liubech_mal@cg.gov.ua |
Староста Малинівського старостинського округу | |
Левченко Олена Віталіївна |
Староста Смолигівського старостинського округу |
|
Симонова Олена Володимирівна |
Староста Тарасо-Шевченківського старостинського округу | |
Висоцька Наталія Володимирівна | Староста Мохначівського старостинського округу | |
Клюйко Тетяна Миколаївна | Староста Великозліївського старостинського округу | |
Пігор Олександра Іванівна | Староста Неданчицького старостинського округу | |
Хвостик Олена Володимирівна | Староста Губицького старостинського округу | |
Відділ організаційно-кадрової роботи |
||
Костюк Наталія Миколаївна liubech_nkostuk@cg.gov.ua |
Начальник відділу |
|
Моренець Ніна Михайлівна liubech_morenec@cg.gov.ua
|
Головний спеціаліст | |
Загальний відділ |
||
Шалупня Наталія Михайлівна liubech_shalupnia@cg.gov.ua |
Діловод | |
Влащук Ольга Степанівна liubech_vlaschuk@cg.gov.ua |
Головний спеціаліст загального відділу | |
Атрощенко Вікторія Олександрівна liubech_atroschenko@cg.gov.ua |
Оператор комп’ютерного набору |
|
Жир Валентина Іванівна |
Діловод Смолигівського старостинського округу |
|
Крижанівська Наталія Іванівна |
Діловод Павлівського старостинського округу |
|
Литвиненко Оксана Михайлівна | Діловод Малинівського старостинського округу | |
Бобровник Світлана Володимирівна |
Діловод Мохначівського старостинського округу | |
Ларіонова Ганна Михайлівна | Діловод Великозліївського старостинського округу | |
Мартиненко Тетяна Олександрвівна | Діловод Тарасо-Шевченківського старостинського округу | |
Ященко Олена Василівна | Діловод Неданчицького старостинського округу | |
Коробок Наталія Віталіївна | Діловод Губицького старостинського округу | |
Шаповал Інна Миколаївна liubech_shapoval@cg.gov.ua |
Діловод-архіваріус | |
Фінансовий відділ | ||
Разуван Тетяна Іванівна liubech_razuvan@cg.gov.ua |
Начальник відділу | |
Власко Альона Григорівна liubech_vlasko@cg.gov.ua |
Головний спеціаліст | |
Відділ бухгалтерського обліку та звітності |
||
Шпеко Наталія Олександрівна liubech_shpeko@cg.gov.ua |
Начальник відділу - головний бухгалтер | |
Пилипенко Ольга Святославівна liubech_pilipenko@cg.gov.ua |
Заступник начальника відділу - заступник головного бухгалтера | |
Струніна Олена Петрівна liubech_strunina@cg.gov.ua |
Голвний спеціаліст | |
Водоп'янова Олена Володимирівна liubech_vodopianova@cg.gov.ua |
Головний спеціаліст |
|
Відділ комунальної власності, земельних відносин, містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства |
||
Шульга Людмила Миколаївна liubech_shulga@cg.gov.ua |
Начальник відділу | |
Люшня Оксана Ігорівна liubech_lyshna@cg.gov.ua |
Головний спеціаліст | |
Копич Ірина Миколаївна liubech_kopich@cg.gov.ua |
Головний спеціаліст | |
Відділ економічного розвитку та інвестицій |
||
Стельмах Юлія Дмитрівна liubech_stelmah@cg.gov.ua |
Начальник відділу |
|
Жир Ганна Геннадіївна liubech_zhir@cg.gov.ua |
Головний спеціаліст | |
Пархомчук Тетяна Михайлівна liubech_parhomchyk@cg.gov.ua
|
Головний спеціаліст | |
Відділ освіти, сім'ї, молоді та спорту |
||
Грищенко Тетяна Миколаївна liubech_grischenko@cg.gov.ua |
Начальник відділу |
|
Баран Анастасія Сергіївна liubech_nechval@cg.gov.ua |
Головний спеціаліст | |
Мартиненко Оксана Миколаївна liubech_martynenko@cg.gov.ua |
Головний спеціаліст | |
Костюк Леонід Миколайович liubech_lkostuk@cg.gov.ua |
Головний спеціаліст | |
Велігорська Світлана Віталіївна | Головний спеціаліст | |
Пилипенко Євгеній Григорович | Водій | |
Звонок Михайло Васильович | Водій | |
Черв'як Віталій Васильович | Водій | |
Теремецький Юрій Миколайович | Водій | |
Служба у справах дітей |
||
Маринець Валентина Миколаївна liubech_marynec@cg.gov.ua |
Начальник служби |
|
Юридичний відділ | ||
Теремецький Микола Вячеславович liubech_teremeckiy@cg.gov.ua |
Головний спеціаліст | |
Відділ культури та туризму | ||
Гутник Юлія Сергіївна liubech_gytnik@cg.gov.ua |
Начальник відділу |
|
Відділ соціального захисту населення | ||
Купрієнко Галина Олексіївна liubech_kuprienko@cg.gov.ua |
Начальник відділу | |
Стрельцова Віта Михайлівна liubech_strelcova@cg.gov.ua |
Головний спеціаліст | |
Господарчий відділ |
||
Бабій Володимир Володимирович | Завідувач господарства | |
Шаповал Ігор Олександрович | Механік | |
Луцко Олександр Миколайович | Водій | |
Куксач Євгеній Олександрович | Електрик | |
Лут Сніжана Євгеніївна | Прибиральник службових приміщень | |
Грищенко Інна Михайлівна |
Прибиральник службових приміщень |
|
Леоненко Світлана Василівна |
Прибиральник службових приміщень |
|
Брехун Інна Йосипівна |
Прибиральник службових приміщень |
|
Макарець Лілія Юріївна |
Прибиральник службових приміщеннь |
|
Брагида Тамара Хомівна |
Прибиральник службових приміщень |
|