Оголошення!

18 червня КП «Любецьке» буде проводити заміну глибинного насоса на свердловині смт. Любеч. Водопостачання буде повністю відновлене по закінченню ремонтних робіт.

21:32 17.06.2019

ОГОЛОШЕННЯ!

До уваги пасічників. Для виключення випадків отруєння бджіл під час обробки сільськогосподарських культур, та вчасного інформування про наміри проведення подібних робіт на території громади, просимо звернутись до селищної ради для створення єдиної бази даних власників пасік.  Вул.Добринінська,60   Тел (095)547 89 73

08:23 06.05.2019

День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

8–9 травня Україна традиційно вшановує День пам’яті та примирення і День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. У ці дні важливо нагадати про непересічну роль українців у перемозі Об’єднаних Націй у Другій світовій війні, висловити повагу всім борцям проти нацизму, увічнити пам’ять про загиблих воїнів, жертв війни, воєнних злочинів, депортацій та злочинів проти людяності, скоєних у ці роки.

14:03 05.05.2019

Міжнародний день пам'яті Чорнобиля

Чорнобильська АЕС збудована у 1976 році, розташована за 100 км. на північ від Києва. Кожен з чотирьох реакторів АЕС здатен був виробляти до тисячі МВт електроенергії.

08:19 22.04.2019