Любецька селищна рада  оголошує конкурс на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого  самоврядування:
-    завідувача  сектору з юридичних питань;
-    завідувача  сектору комунальної власності та земельних відносин;
-    начальника відділу - головного бухгалтера відділу фінансово-бухгалтерського  забезпечення;
-    спеціаліста  відділу освіти, молоді та спорту.

Вимоги до кандидатів: освіта відповідного професійного спрямування  за освітньо-кваліфікаційним рівнем бакалавра, спеціаліста, магістра, стаж роботи за фахом не менше трьох років,  досвід роботи в управлінських структурах  не менше року.     Досвід роботи в органах місцевого самоврядування бажаний.
У  конкурсі   можуть  взяти  участь  громадяни   України,  які  знають  та вільно володіють державною мовою, мають навички роботи на комп’ютері на рівні досвідченого користувача.
 Необхідні документи для участі у конкурсі:
-    заява про участь у конкурсі;
-    заповнена  особова  картка  (форма П-2ДС);
-    дві фотокартки розміром  4 х 6  см;
-    копія документа про освіту з додатком;
-    копія паспорта;
-    копія трудової книжки;
-    копія військового квитка ( у разі наявності );
-    електронна декларація особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за минулий рік, за встановленою формою, що визначається Національним агентством з питань запобігання корупції ( далі НАЗК ) шляхом її заповнення на офіційному сайті НАЗК  та  роздрукована  з офіційного сайту у паперовому вигляді. 

      Документи на конкурс  приймаються  протягом 30 календарних днів з дня публікації оголошення про проведення  конкурсу за адресою:  смт Любеч, вул.Красна площа, 3.
        Щодо часу та місця проведення конкурсу, основних функціональних  обов’язків, умов оплати праці, переліку питань для перевірки знань законодавства  з урахуванням специфіки функціональних обов’язків, тощо  інформація надається за телефонами: тел. (04641) 4-31-51,  (04641) 4-32-73.
           Учасники конкурсного відбору мають дати згоду на збір та обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних», а переможець конкурсного відбору, який претендуватиме на зайняття посади посадової особи місцевого самоврядування, у встановленому порядку підлягатиме перевірці відповідно до Закону України «Про очищення влади».