Проект Стратегії розвитку Любецької об’єднаної територіальної громади на 2018-2027 рр.

Дата: 05.09.2018 11:27

Починаючи з січня 2018 р. з метою ефективного планування розвитку місцевої громади Любецькою селищною радою та Чернігівським Центром розвитку місцевого самоврядування, який створений за підтримки Програми "U-LEAD з Європою", розпочато роботу над Стратегією розвитку Любецької ОТГ. Для цього проведено низку засідань Робочої групи, на які запрошувались фахівці галузей, експерти та представники громадськості. Зроблено соціально-економічний аналіз, спираючись на який, виокремлені найбільш проблемні питання, визначено стратегічні цілі та розроблені технічні завдання.
Таким чином, складено проект "Стратегія розвитку Любецької  об’єднаної територіальної громади на 2018-2027 рр."
А також пропонуємо бланк технічного завдання, якщо Ви маєте бажання викласти свою пропозицію.

проект Стратегії - ЗАВАНТАЖИТИ

Бланк технічного завдання - ЗАВАНТАЖИТИ

Коментарі:

Світлана Федорченко
2018-09-16 19:06:37

Перечитайте Стратегію розвитку та повиправляйте граматичні помилки. Соромно читати!

Світлана Федорченко
2018-09-16 19:05:44