Річниця утворення громади.

Дата: 23.11.2018 10:46

Шановні жителі громади!

Від себе особисто, депутатського корпусу та виконавчого комітету селищної ради прийміть найщиріші вітання з першою річницею утворення Любецької об'єднаної громади.

В цьому році ми вперше відзначаємо річницю нашої громади. День народження громади - це наше з вами спільне свято. Нам пощастило жити в чудовому краю зі славною історією. Творять історію люди, і головна заслуга у цьому  Ваша. Всі хто працює, будує, ремонтує, прибирає, годує, вчить та виховує наших дітей, хто лікує нас і залучає до культурних цінностей. Кожен з нас хоче бачити громаду дружньою, сильною і процвітаючою, а громадян - щасливими й заможніми. І лише шляхом об'єднання навколо ідеї розвитку громади можливо відстояти своє право на майбутнє і змінити на краще сьогодення. Бажаю Вам та Вашим родинам міцного здоров'я, щастя, благополуччя, достатку, мирного неба над головою, здійснення всіх мрій та задумів.

Разом ми стали сильніші, а попереду у нас шлях лише до добробуту і процвітання!

Нехай віра та любов допомагають долати всі труднощі, а Господь береже кожного з нас!

З повагою,                                                Селищний голова Сергій Пінчук