Привітання селищного голови з Днем вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

Дата: 14.12.2018 12:27

14 грудня є Днем вшанування ліквідаторів наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. Це пам'ятна дата, яка згуртувала величезну кількість людей перед лицем великої біди.
Ми, Українці, повинні пам’ятати і шанувати героїв, завдяки яким сьогодні живемо.
Велика Вам подяка і низький доземний уклін! Нехай будуть вдячні та уважні до Вас люди завжди!
Ми у вічному боргу перед Вами, хто ціною свого здоров’я і свого життя врятував усіх нас, країну, людство від ядерного вогню
Шановні учасники ліквідації аварії на Чорнобильській атомній станції, бажаю Вам і Вашим близьким міцного здоров’я, терпіння, простого щастя і великої удачі, шани і щирої поваги від людей. Нехай сонце зігріває Вас своїм теплом ще багато-багато років!
Хай залишиться в минулому й ніколи не повториться жах Чорнобильської катастрофи, а пам’ять про ті події навчить нас цінувати мир та спокій.

Селищний голова С. ПІНЧУК