Дата: 16.12.2018 13:26

Виконком доводить до відома мешканців смт. Любеч!

Завдяки реформі у сфері житло-комунального господарства мешканці кожного багатоквартирного будинку повинні обрати форму управління. Адже самі співвласники повинні нести відповідальність за стан свого будинку та його майбутнє. Що таке ОСББ?

Об’єднання співвласників багатоквартирного будинку, або ОСББ — це неприбуткова юридична особа, створена власниками житлових та нежитлових приміщень для спільного користування, утримання та управління своїм будинком та прибудинковою територією. Це об’єднання також призначене для юридичного оформлення їхніх майнових прав на будинок та прибудинкову територію. Це — цілком окрема форма управління будинком згідно з нормами українського законодавства.

Відповідно до оголошення Ріпкинського ДСЕСГ Власник (балансоутримувач та/або орендар (наймач), або ОСББ (об’єднання співмешканців багатоквартирних будинків)) повинен забезпечити утримання систем газопостачання відповідно до вимог чинного законодавства України, п. 3.3. Власник (балансоутримувач та/або орендар (наймач), або ОСББ) відповідає за технічний стан і безпечне користування газопровадами, газовими приладами, димовими та вентеляційними каналами. Відповідно до діючих ПБСГ підлягає відключенню від системи газопостачання обладнання житлових і громадських будинків із встановленням заглушки у разі не забезпечення власником (балансоутримувачем та/або орендарем (наймачем), або ОСББ) технічного обслуговування згідно з вимогами. Таким чином доводимо до відома, що якщо не буде створено ОСББ або балансоутримувача, то після попередження з 15 жовтня 2019 року Ріпкинська ДСЕСГ буде  вимушена припинити газопостачання до будинків, які знаходяться за адресою: смт. Любеч, вул. Чернігівська, буд. № 9;№ 13; №15; №17, вул. Преображенська, буд. №2а; №7а; № 7б;№9; № 13, вул. Добринінська, буд. № 30, вул. Красна площа, буд. №9; № 11, вул. Перемоги, буд. №5.

Виконком Любецької селищної ради

Ріпкинська ДСЕСГ