Привітання з Днем Соборності України

Дата: 22.01.2019 10:57

Шановні жителі громади!
22 січня 1919 року було проголошено об’єднання Західної і Східної України в єдину соборну державу. Ця дата є важливим прикладом примирення і єднання для нащадків. Сьогодні ми відчули ціну соборності, адже вперше за існування незалежної України вона під загрозою. Саме за соборність та суверенність віддають життя кращі чоловіки країни.  Сьогодні ідея соборності українських земель як ніколи актуальна. Ми маємо нагоду продемонструвати нашу справжню любов до рідної країни, ставши на її захист…

Вірю, що територіальна цілісність України, скріплена кров’ю мільйонів незламних борців в минулому і героїв, які сьогодні обороняють державу, навіки залишатиметься непорушною. Ми маємо розуміти, що лише в єдності дій та соборності душ ми можемо досягти величної мети – побудови економічно й духовно багатої, вільної й демократичної України, якою пишатимуться наші нащадки.

Тож нехай кожен громадянин зустріне урочисте свято Соборності з відкритим серцем, з вірою в мирне щасливе майбутнє держави та гідне життя.

Хай розум, воля і любов до рідного краю згуртовують нас для здійснення високої мети – процвітання демократичної і могутньої України, надійної запоруки щасливого життя її достойного народу.

З нагоди свята щиро бажаю Вам миру, міцного здоров’я, щастя, добра, злагоди і глибокої віри у гідне майбутнє України!

Сергій Пінчук