День вшанування учасників бойових дій на території інших держав

Дата: 15.02.2019 20:24

15 лютого в актовому залі Любецької мистецької школи відбулися урочисті заходи з нагоди відзначення Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 30-ї річниці виведення військ колишнього СРСР з Республіки Афганістан .

Голова селищної ради Сергій Пінчук привітав з цим водночас сумним і радісним днем воїнів-інтернаціоналістів. Він наголосив: «Що день 15 лютого – це не тільки данина пам’яті загиблим, але і вираз глибокої вдячності всім, хто повернувся додому, хто чесно і мужньо виконав свій військовий і громадянський обов’язок. Виявлені вами стійкість і мужність – кращий приклад служіння Батьківщині день виведення військ з  Афганістану. Ми згадуємо всіх, хто віддав своє життя. Ми схиляємо голови перед їхньою світлою пам’яттю. Будучи взірцем військової доблесті та героїзму, вони вічно будуть жити в серцях нинішніх і майбутніх поколінь.
           Прийміть найщиріші вітання на честь 30-ї річниці з дня виводу військ з Афганістану. Я бажаю вам міцного здоров’я, натхнення, здійснення всіх ваших планів і задумів. І ще раз хочу наголосити, що ви – взірець справжнього, дієвого патріотизму для кожної чесної людини і свідомого громадянина, наочне свідчення єдності всіх поколінь нашого народу.

Ми завжди будемо пам’ятати про Афганську війну.

Низький  уклін батькам і матерям, які виховали синів-героїв.

Почесними відзнаками голова селищної ради нагородив учасників бойових дій на території Афганістану ( присвячених 30-річчю  виведення військ з Афганістану) та почесними подяками учасників бойових дійна території інших держав .

Урочисті заходи продовжувалися  концертною програмою.

Також до Дня вшанування учасників бойових дій та території інших держав в Любецькій бібліотеці працює виставка-реквієм « Вони виконали свій обов’язок» - Афганістан мій біль - війна на чужині.