Міжнародний день пам'яті Чорнобиля

Дата: 22.04.2019 08:19

Чорнобильська АЕС збудована у 1976 році, розташована за 100 км. на північ від Києва. Кожен з чотирьох реакторів АЕС здатен був виробляти до тисячі МВт електроенергії.

25 квітня 1986 року група інженерів проводила у четвертому реакторі технічний експеримент, який  26 квітня 1986 року привів до двох вибухів.

Саме цей день поділив час на «до» і « після» аварії на ЧАЕС. Серед усіх трагедій, які пережило людство, чорнобильська катастрофа,  не має аналогів за масштабами забруднення екологічної сфери, негативного впливу на здоров'я, соціальні та побутові умови життя людей.

До чергової річниці Чорнобильської трагедії в смт. Любеч біля пам’ятного знаку жертвам Чорнобильської трагедії о 13:00 відбудеться мітинг. Вшануємо великий подвиг героїв ліквідаторів.