За неподані декларації про майновий стан та доходи за 1 півріччя 2019 року донараховано майже 2,5 млн грн податків і зборів.

Дата: 22.07.2019 08:12

За результатами контрольно-перевірочних заходів громадян області, які не подали у встановлений законодавством строк податкову декларацію про майновий стан та доходи та не задекларували свої доходи за попередній рік, Головним управлінням ДФС у Чернігівській області в 1 півріччі 2019 року було донараховано 2 484,3 тис грн податку на доходи фізичних осіб та військового збору. При цьому, із 174 проведених перевірок майже 60 відсотків це перевірки пов’язані з отриманням громадянами доходу у вигляді спадщини (дарування).

Звертаємо увагу, що законодавством установлено, що особами, відповідальними за сплату (перерахування) податку до бюджету, є спадкоємці, які отримали спадщину. Оподаткування доходу, отриманого платником податку в результаті прийняття ним у спадщину майна, здійснюється згідно положеннями статті 174 Податкового кодексу України.

Сектор комунікацій ГУ ДФС у Чернігівській області