СБУ закликає мешканців та гостей Чернігівщини бути пильними

Дата: 19.07.2019 16:15

Перед проведенням майбутніх виборів до Верховної Ради України СБУ закликає мешканців Чернігівщини бути уважними та обережними.

Для недопущення спроб дестабілізації громадського порядку та протидії розвідувально-підривній діяльності з боку ворожих спецслужб просимо громадян інформувати правоохоронців у випадках наявності інформації :

- про підготовку до скоєння терористичних актів, посягання на життя державного та громадського діяча, а також суб'єктів виборчого процесу;

- про факти посягань на суб'єктів виборчого процесу, виборчі штаби, окружні чи дільничні виборчі комісії;

- про злочини проти виборчих прав і свобод громадянина, передбачених статтями 157-160 Кримінального кодексу України.

У разі надходження такої інформації просимо громадян звертатися за телефоном «гарячої лінії» управління СБУ в Чернігівській області – (0462) 676-208, або скористатися електронною скринькою usbu_chg@ssu.gov.ua.

Уся отримана інформація буде ретельно перевірена. Конфіденційність гарантується.

Прес-група управління СБ України

В Чернігівській області