Початок процедури громадських слухань Генерального плану

Дата: 26.07.2019 13:56

Любецька селищна рада повідомляє про початок процедури громадських слухань Генерального плану смт Любеч Ріпкинського району Чернігівської області, які триватимуть з 26.07.2019 по 26.08.2019 року за адресою: вул. Добринінська, 60, смт Любеч Ріпкинського району Чернігівської області.

Генеральний план смт Любеч розроблений ТОВ «АРХІТЕКТУРНО-ПРОСТОРОВЕ ПЛАНУВАННЯ» на замовлення та відповідно до Рішення Любецької селищної ради Ріпкинського району Чернігівської області п`ятнадцята сесія сьомого скликання від 02.04.2019 року. Детальніша інформація надається у приміщенні Любецької селищної ради. Прохання залишити пропозиції у визначений термін у журналі громадських слухань для їх врахування при подальшій розробці проекту. За організацію розгляду пропозицій відповідальний голова Любецької селищної ради Пінчук С.І.

Завантажити Основні положення про громадські слухання

Завантажити генеральний план смт. Любеч