Cтворення дитячого майданчика в Сидорівці

Дата: 02.08.2019 09:40

Голова Любецької громади Сергій Пінчук першого серпня провів зустріч з жителями вул. Ріпкинська та Польова. Болючим питанням на сьогоднішній день стало створення дитячого майданчика для діток, що тут проживають.

Так як ці вулиці знаходяться віддалено від центра селища (в народі хутір Сидорівка) найближчий дитячий майданчик знаходиться на біля перехрестя вулиць Чернігівська та Вишнева, а це близько 1,5км. та 2,7км. до майданчика, що в центрі селища. Без вагань було прийнято рішення облаштувати майданчик поблизу даних вулиць. Селищний голова дав доручення начальнику КП «Любецьке» підготувати територію та забезпечити матеріалами для створення майданчика. Також на зустріч був запрошений приватний підприємець Дрозд Г.Ф. який запропонував допомогу по створенні дитячого  майданчика.

Другим питання постала проблема перехрестя вулиць Польова та Ріпкинська. Дане перехрестя є небезпечним оскільки на ньому дуже обмежена видимість і часто відбуваються аварійні ситуації. Дане питання вирішили взявши європейську практику де небезпечні повороти та перехрестя облаштовують дорожніми сферичними дзеркалами безпеки. Встановлення такого дзеркала дає змогу водіям та пішоходам бачити, що відбувається за поворотом ще на приближенні до нього, а це в рази підвищить безпеку дорожнього руху. Розміщене дзеркало буде на будинку жительки Кравченко Валентини, яка залюбки надала на це дозвіл.