Енергія підприємництва – успіх громади.

Дата: 09.08.2019 17:59

9 серпня 2019 року в рамках Грантового проекту Європейського Союзу «План місцевого економічного розвитку: Славутич – драйвер росту відкритої та вільної економіки регіону» та Меморандуму про співпрацю між м.Славутич, Любецькою та Михайло-Коцюбинською об’єднаними громадами відбувся інформаційно-пізнавальний модуль проведення Днів популяризації економічного розвитку Любецької об’єднаної територіальної громади.

Директор РФПП Молочко Тарас розповів про Програму підтримки підприємництва в Чернігівській та Київській областях.

Жук В.О. з департаменту агропромислового розвитку Чернігівської ОДА презентував можливості сільськогосподарських кооперацій як основу економічного росту громади.

Відбулась презентація інвестиційного порталу від Старовойтової Арини, КП «Агенство регіонального розвитку» Славутицької міської ради та висвітлення всіх можливостей програми підтримки МСП від директора фонду підтримки підприємництва м.Славутич – Анни Вершигора.

Чудовим завершенням зустрічі став тренінг: бізнес-навички-інструмент особистого розвитку який провів бізнес тренер агенції регіонального розвитку м.Славутич- Віктор Одиниця.

Сектор економічного розвитку та інвестицій