Громадське обговорення щодо врахування громадських інтересів у проекті містобудівної документації: "Генеральний план смт. Любеч"

Дата: 23.08.2019 10:44

У відповідності до Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні затвердженому Постовою Кабінету міністрів України від 25.05.2011 № 555, Любецька селищна рада повідомляє  про проведення громадського обговорення щодо врахування громадських  інтересів  у проекті  містобудівної документації: «Генеральний план смт. Любеч Ріпкинського району Чернігівської області».

Замовник містобудівної документації – Любецька селищна рада.

Розробник містобудівної документації – Товариство з обмеженою відповідальністю «АРХІТЕКТУРНО-ПРОСТОРОВЕ ПЛАНУВАННЯ»

Підстава для розроблення: Рішення П’ятнадцятої сесії сьомого скликання Любецької селищної ради Ріпкинського району Чернігівської області від 02 квітня  2019 року «Про затвердження програми розроблення містобудівної документації та топографо-геодезичного знімання селища Любеч на 2019-2020р.»

Посадовою особою відповідальною за організацію громадських обговорень визначено Буракову Лілію Олександрівну.

Громадські обговорення відбудуться 28 серпня 2019 року о 11 год. 00 хв. за адресою: смт Любеч, вул. Добринінська, 60