Пенсійний фонд кардинально змінює технологію обслуговування громадян

Дата: 05.09.2019 08:20

Пенсійний фонд України запровадив нову модель звернення громадян за призначенням пенсії в «один дотик».

Про це повідомив 30 серпня на брифінгу для ЗМІ  начальник головного управління Пенсійного фонду України в Чернігівській області Юрій Юрченко.      «Ми кардинально змінюємо технологію обслуговування громадян. Послуга «в один дотик» - це одне відвідування установи  для того, аби забрати пенсійне посвідчення», - наголосив  Юрій Юрченко.

Сервіс передбачає:

• подання документів для призначення пенсії дистанційно в електронному вигляді (заява та копії документів, завірені електронним підписом);
  • після прийняття рішення про призначення пенсії повідомлення про необхідність звернення до сервісного центру за отриманням пенсійного посвідчення.

Сервіс призначення пенсії в «один дотик» є однією зі складових частини системи надання послуг у сфері пенсійного забезпечення в електронній формі («Е-ПЕНСІЯ»), що реалізується Пенсійним фондом України і включає заходи з переведення в електронну форму надання послуг та організації обміну даними з державними реєстрами для зменшення паперового документообігу при наданні послуг.

Впровадження такої системи спрощує взаємодію громадян з Пенсійним фондом України, дозволяє зменшити витрати часу осіб, які звертаються за призначенням пенсії, забезпечує максимально комфортні умови для отримання послуг, не виходячи з дому.