Обновки для школи, ремонт дитячого садка та створення ОСББ в громаді...

Дата: 08.11.2019 19:16

Доволі насиченою подіями пройшла робоча неділя в громаді, але гарних новин теж не забракло. Для ресурсної кімнати Любецького ЗЗСО І-ІІІ ст. Любецька селищна рада придбала рідкокристалічний телевізор, ноутбук та кольоровий багатофункціональний пристрій на суму 19300 грн.

В приміщенні ДНЗ «Пролісок» розпочато заміну вікон для подальшого відновлення роботи нині незадіяного «крила» будівлі на які були використані кошти інфраструктурної субвенції в розмірі 277 618 грн.

В селищній раді пройшла зустріч селищного голови Сергія Пінчука та Національного консультанта проєкту ЄС/ПРООН Світланою Рожок з представниками ініціативних груп по створенню ОСББ в багатоквартирних будинках та з головами правління нещодавно створених ОСББ в громаді. Громада тільки стає на шлях створення ОСББ, тому питань було дуже багато:
-Як створити ОСББ?
-Хто голосуватиме за неприватизовані квартири?
-Чи може бути головою правління мешканець сусіднього будинку?
-Як допомогти першим двом новоствореним ОСББ?
-Перші кроки до отримання «теплого кредиту» від держави для підвищення рівня енергоефективності власних будинків.