Друга річниця створення Любецької територіальної громади

Дата: 22.11.2019 12:27

Шановні мешканці Любецької громади!

Дорогі земляки!

Сьогодні наша  територіальна громада відзначає - другу річницю свого створення. З цієї нагоди, від імені виконавчого комітету селищної ради, її депутатського корпусу та від себе особисто,  вітаю всіх зі святом!

Нам випало разом стати на новий етап розвитку не тільки нашого Любецького краю, але й України. Два роки тому ми, повіривши в свої сили, і сповна довірившись один одному, об’єдналися у велику єдину територіальну громаду. П’ять сільських і Любецька селищна рада, мов ланцюжки, стали складовою однієї сім’ї. Для всіх – єдині правила і закони, радощі, прикрощі, здобутки. Всім – порівну. Як буханець хліба – на всіх.

І ось нам уже два роки. Ми разом з вами пройшли ці перші кроки і як мала дитина ми разом вчилися всього, робили помилки та здобували перемоги – все разом.

Щиро вітаю всіх земляків, всіх мешканців з другою річницею утворення Любецької селищної об’єднаної територіальної громади!

Дякую всім мешканцям громади, які небайдужі до долі рідного краю, а особливо представникам старшого покоління - мудрим наставникам, тим, хто пройшов і війну, і розруху, але не зламався, не втратив віри, а продемонстрував приклад безкорисного служіння малій батьківщині, змінюючи своєю працею кожен день життя на краще.

Вітаю молоде покоління, яке буде визначати долю нашої громади в майбутньому. Дуже хочеться бачити нашу молодь в першу чергу небайдужою, здоровою,  цілеспрямованою, перспективною, освіченою, з активною життєвою позицією.

Тож нехай нас завжди об’єднує любов до рідного краю, небайдужість до його добробуту, адже кожен з нас своєю працею має розвивати громаду заради майбутнього наших дітей.

Бажаю, щоб з кожним роком наша Любецька територіальна громада розквітала і ставала гарнішою, щоб краще жилося їх мешканцям, щоб ми ставали толерантнішими,  добрішими і милосерднішими один до одного, щоб свято іменин нашої громади завжди єднало і гуртувало нас в одну велику родину.

Нехай у громаді панує суспільна злагода, взаємна повага та довіра, а в кожному домі – родинний затишок, мир, спокій, любов та достаток!

З повагою, Любецький селищний голова
Сергій Пінчук.