З Днем незалежності України!

Дата: 24.08.2020 10:24

Шановні мешканці Любецької громади!

Від імені виконавчого комітету Любецької селищної ради, від депутатського корпусу та себе особисто щиро вітаю Вас із визначним святом — Днем Незалежності України! День Незалежності – це день, у якому щорічно зустрічаються Минуле і Майбуття України. Минуле має вселяти мудрість. Майбуття повинно виховувати в нас відповідальність за прийняття рішень. Впевнений, що незважаючи на виклики, які сьогодні постали перед нашою державою, на випробування та на тяжкі часи, які переживає Український Народ на цьому історичному етапі, Україна була, є і буде Незалежною Суверенною Державою, а Українці – Великим Народом! Нехай мир і злагода панують у нашому спільному домі. Зі святом Вас, дорогі жителі громади! Із Днем Незалежності! Слава Україні!

З повагою, селищний голова Сергій Пінчук.