ОГОЛОШЕННЯ!

Дата: 06.01.2021 16:15

УВАГА!!! Внесено зміни про дату проведення конкурсу на заміщення посади директора Тарасо-Шевченківського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Любецької селищної ради Ріпкинського району Чернігівської області.

Керуючись Постановою від 09 грудня 2020 року № 1236, конкурс на заміщення вакантної посади  директора Тарасо-Шевченківського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Любецької селищної ради Ріпкинського району Чернігівської області переноситься на 10:00 год. 27.01.2021 р., місце проведення: сесійна зала Любецької селищної ради (смт Любеч вул. Добринінська, 60).

Протокол засідання комісії з проведення конкурсу на посаду керівника закладу загальної середньої освіти.