Податкова застерігає: Від імені податківців телефонують шахраї та просять фінансову допомогу

Дата: 09.02.2021 08:48

Головне управління ДПС у Чернігівській області звертає увагу суб’єктів господарювання, що на території області пожвавили свою незаконну діяльність телефонні шахраї. Невідомі особи телефонують з проханням передзвонити начальнику Корюківської ДПІ за номером 0991156255. За цим телефонним номером відповідає невідома особа, яка представляється начальником Корюківської ДПІ та просить надати фінансову допомогу.

Головне управління ДПС у Чернігівській області застерігає платників податків бути пильними та не піддаватися на провокації.

Попереджаємо, що у разі надходження подібних дзвінків з будь-якими незаконними пропозиціями або вимогами, одразу повідомляйте працівників підрозділу з питань запобігання та виявлення корупції за номерами телефонів: (0462) 652-315, 652-392, 668-522.