Весняна толока. 9 квітня.

Дата: 07.04.2021 16:48

Шановні мешканці Любеча, запрошуємо усіх небайдужих 09 квітня 2021 року вийти на загальну Толоку і долучитися до підготовки селища до весняних свят.

Підтримаємо традицію наших предків та напередодні великодніх свят приберемо і впорядкуємо вулиці, парки, сквери, дитячі та спортивні майданчики, подвір’я та під’їзди наших будинків, зробимо населені пункти нашої селищної ради ще красивішими і привабливішими. Закликаємо усіх згуртуватися та спільно очистити підвали і горища, прибрати прибудинкову територію, ліквідувати стихійні смітники, розбити клумби, висадити кущі та квіти, долучити до цієї роботи дітей та молодь. Не маємо сумніву, що підприємці, керівники підприємств, установ та організацій зорганізують колективи на впорядкування та озеленення своїх об’єктів. Буде працювати техніка.

Гуртуймося для спільної справи.