До уваги жителів с. Великий Зліїв, с. Малий Зліїв, та с. Вороб'їв

Дата: 17.05.2021 16:41

З   21.05.2021р. по 24.05.2021р.

за сприятливих погодних умов                        ТОВ «Чернігівська індустріальна молочна компанія» буде проводити наземний обробіток ґрунту (посіви кукурудзи) гербіцидами «Прімекстра Голд», «Аденго» та «Раундап», які дозволені до використання в Україні.

Інформація.

«Прімекстра Голд» - комбінований гербіцид для боротьби з бур’янами протягом досходового періоду, під час та після сходів культури. Діючі речовини - S–метолахлор, атразин. Клас небезпеки – 3.

«Аденго» - практичний і зручний гербіцид системної дії для боротьби з одно- та дводольними бур'янами у посівах кукурудзи. Діючі речовини зоксафлютол, тієнкарбазон-метил, ципросульфамід. Клас небезпеки -3.

«Раундап» - високоефективний гербіцид для боротьби з великою кількістю бур’янів. Діюча речовина – гліфосат. Клас небезпеки – 3.

Адміністрація ТОВ «ЧІМК»