Увага, обробка полів! с. Великий Зліїв, с. Малий Зліїв, с. Вороб'їв, с. Семаки, с. Пересаж та с. Мохначі

Дата: 04.06.2021 22:24

До уваги населення !

З   05.06.2020р. по 11.06.2020р.

за сприятливих погодних умов         ТОВ «Чернігівська індустріальна молочна компанія» буде проводити наземний обробіток посівів кукурудзи гербіцидами «Лаудіс», «Таск Екстра», «Мілагро» та «Пріма», які дозволені до використання в Україні.

Інформація.

«Таск Екстра» - післясходовий гербіцид для посиленого контролю однорічних та багаторічних злакових і дводольних бур’янів. Дiючі речовини - римсульфурон, нікосульфурон, дикамба. Клас небезпеки – 3.

«Лаудіс» — новий гербіцид системної дії для боротьби проти однорічних дводольних та злакових бур’янів в посівах кукурудзи. Діючі речовини - темботріон, ізоксадіфен. Клас небезпеки – 2.

«Мілагро» -  найбільш селективний до культури гербіцид серед усіх відомих сульфонілсечовин. Діюча речовина – нікосульфурон. Клас небезпеки – 3.

«Пріма» - гербіцид для ефективного контролю бур’янів, слабочутливих до сульфонілсечовинних гербіцидів. Діючі речовини – флорасулам, 2–етилгекси-ловий ефір. Клас небезпеки – 3.

Адміністрація ТОВ «ЧІМК»