До уваги жителів населення с. Великий Зліїв, с. Малий Зліїв, с. Вороб'їв, с. Семаки, с. Пересаж та с. Мохначі

Дата: 11.06.2021 16:23

З   13.06.2020р. по 20.06.2020р.

за сприятливих погодних умов         ТОВ «Чернігівська індустріальна молочна компанія» буде проводити наземний обробіток посівів кукурудзи для підживлення мікродобривами. Крім того, поблизу с. Мохначі посіви кукурудзи будуть оброблятись гербіцидоми «Лаудіс», який дозволений до використання в Україні.

Інформація.

«Лаудіс» — новий гербіцид системної дії для боротьби проти однорічних дводольних та злакових бур’янів в посівах кукурудзи. Діючі речовини - темботріон, ізоксадіфен. Клас небезпеки – 2.

Адміністрація ТОВ «ЧІМК»