Шановні жителі громади!

 

З метою врахування думки жителів територіальної громади та безпосередньо Великозліївського старостинського округу, Любецька селищна рада повідомляє про проведення публічного громадського обговорення проекту рішення селищної ради «Про оптимізацію мережі закладів загальної середньої освіти».

До обговорення пропонується вирішення питання: реорганізація Великозліївського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ст. Любецької селищної ради, шляхом пониження ступеня.

Проект рішення селищної ради «Про оптимізацію мережі закладів загальної середньої освіти» опубліковано на офіційному веб-сайті Любецької селищної ради за посиланням https://liubech-gromada.gov.ua/docs/794521/

Соціальні групи населення та заінтересовані сторони, на які поширюватиметься дія прийнятого рішення – жителі територіальної громади.

Можливі наслідки проведення в життя рішення для різних соціальних груп населення та заінтересованих сторін – утворення спроможної мережі закладів загальної середньої освіти Любецької селищної ради, підвищення якості освіти.

До участі в обговоренні запрошуються всі мешканці територіальної громади.

Відомості про місце і час проведення публічних заходів: в рамках публічного громадського обговорення зустріч буде проведено з громадськістю, яка відбудеться 02 липня 2021 року об 11 годині 00 хвилин в приміщенні Великозліївського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ст. Любецької селищної ради, за адресою: с. Великий Зліїв, вул. Шкільна, 2.

В ході зустрічі з громадськістю будуть виступати селищний голова – Костильов Валерій Миколайович, начальник відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту виконавчого комітету Любецької селищної ради – Грищенко Тетяна Миколаївна. По завершенні виступу відбудеться дискусія з відповідями на запитання учасників зустрічі.

Зауваження та пропозиції (в довільній формі) просимо подавати в строк до 05 липня 2021 року на поштову адресу: смт Любеч, вул. Добринінська, 60; на ел. адресу: liubech_post@cg.gov.ua

Консультації з питання, що винесено на публічне громадське обговорення надаються за адресою: смт Любеч, вул. Добринінська, 60 (відділ освіти, сім’ї, молоді та спорту виконавчого комітету Любецької селищної ради) та/або за телефоном +380508429775.

Прізвище, ім’я відповідальної особи: Петренко Юрій Олексійович, заступник селищного голови.

Результати проведення публічного громадського обговорення проекту рішення селищної ради «Про оптимізацію мережі закладів загальної середньої освіти» будуть оприлюднені 05 липня 2021 року на офіційному веб-сайті Любецької селищної ради.