Передача нетелей багатодітнім сім’ям, які проживають у сільській місцевості Чернігівського району

Дата: 09.07.2021 14:25

Відділ освіти, сім’ї, молоді та спорту виконавчого комітету Любецької селищної ради інформує про можливість багатодітним родинам отримати нетель, відповідно до «Районної програми передачі нетелей багатодітнім сім’ям, які проживають у сільській місцевості Чернігівського району, 2021-2027 роки», затвердженої рішенням шостої сесії восьмого скликання Чернігівської районної ради від 15 квітня 2021 року.

Просимо багатодітні родини, які мають право на отримання нетелі та бажають взяти участь у конкурсному відборі, надати необхідні документи (відповідно до додатку) до відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту Любецької селищної ради до 16 липня 2021 року.

У разі виникнення питань звертатись за телефоном: +380508429775 Анастасія Баран