Отримання освіти є визнаним соціальним ліфтом у нашому суспільстві. З метою підвищення освітньо-кваліфікаційного рівня Вашого, та членів Вашої громади Інститут підготовки кадрів Державної служби зайнятості України (далі – Інститут) оголошує у 2021 році прийом на навчання за освітнім ступенем бакалавр та магістр (денна і заочна форми навчання) за кошти фізичних або юридичних осіб (за контрактом) за спеціальностями 281 «Публічне управління та адміністрування»; 073 «Менеджмент», 051 «Економіка», 053 «Психологія». Приймаються особи, які здобули освітній ступінь бакалавра, магістра (освітньо-

кваліфікаційний рівень спеціаліста) за всіма спеціальностями.

Також є можливість пройти навчання за державним замовленням Національного агентства України з питань державної служби за спеціальністю 281 «Публічне управління та адміністрування».

До відома осіб, які закінчили аспірантуру та докторантуру по спеціальності «Державне управління» - в Інституті працює спеціалізована вчена рада по захисту кандидатських та докторських дисертацій.

Детальнішу інформацію про навчання можна отримати на сайті Інституту: https://ipk.edu.ua/vstupnykam/. Адреса ІПК ДСЗУ: 03038, м. Київ, вул. Нововокзальна, 17.

Вартість   навчання    можна    дізнатись    за    посиланням:    http://new.ipk.edu.ua/wp-

content/uploads/2021/07/Вартість-навчання-студентів-прийом-2021.pdf .

Студентам денної та заочної форми навчання (на період сесії) надається гуртожиток, який знаходиться поруч з навчальним корпусом Інституту.

Інститут знаходиться в центрі м. Києва. Проїзд від станції метро «Олімпійська» – тр. №40,

40-к до зупинки вул. Миколи Грінченка.

З метою супроводу вступників прохання подати відомості про бажаючих навчатись у форматі, що нижче на е-пошту: [email protected].

Інформація про вступника до

Інституту підготовки кадрів Державної служби зайнятості України

№ з/п

Прізвище, ім’я, по- батькові

вступника

На який освітній/освітньо- науковий/науковий ступінь (бакалавр/ магістр/доктор філософії/доктор наук), спеціальність та форму навчання планує вступати особа

Місце роботи/ навчання особи, що планує вступати

Місце проживання особи

Телефон особи, що планує вступати

Електронна адреса особи, що планує вступати

1

 

 

 

 

 

 

2

 

 

 

 

 

 

 

Телефон для довідок: (095) 571-06-30, (063)043-49-78 – Шкурат Іван Вікторович.