Дог уваги населення с. Великий Зліїв, с. Малий Зліїв, с. Вороб'їв, с. Семаки, с. Пересаж та с. Мохначі

Дата: 25.09.2021 08:33

До уваги населення !

З   27.09.2021р. по 03.10.2021р.

за сприятливих погодних умов                        ТОВ «Чернігівська індустріальна молочна компанія» буде проводити наземний та авіаційний обробіток посівів кукурудзи гербіцидом «Раундап Макс» і посівів соняшнику десикантом «Реглон Ейр», які дозволені до використання в Україні.

Інформація.

«Раундап Макс» - системний гербіцид суцільної дії, який застосовується у якості десиканту. В основі препарату лежить унікальна ТрансорбТМ Технологія, яка містить ліпофільні компоненти. Це сприяє швидкому розчиненню воскового нальоту листя, що вкривають поверхню листя та дає змогу діючій речовині проникати через кутикулу. Діючі речовини – гліфосат. Клас небезпеки – 3.

«Реглон Ейр» - десикант на основі Диквату, який швидко абсорбується зеленими тканинами рослин, де втручається у процес фотосинтезу з утворенням супероксидів, що руйнують клітини рослин. Таким чином відбувається десикація. Перевагою препарату є відсутність токсичного впливу на ґрунт та оточуюче середовище. Діюча речовина – дикват. Клас небезпеки – 2.

Адміністрація ТОВ «ЧІМК»