Якщо Ви активна та цілеспрямована людина, якщо Вам є що розказати і показати про свій досвід в молодіжній політиці,  запрошуємо до нас.

В історичному селищі Любеч, в парковій зоні 01 жовтня 2021 року о 14:00 відбудеться молодіжний форум «Створи для себе», який має на меті об’єднати молодь Любецької громади для вирішення проблеми відсутності місць для дозвілля молоді в сільській місцевості, зокрема в с. Тараса Шевченка, та  обмінятися досвідом між молоддю громад-партнерів, в яких вже створено молодіжний простір/хаб/місце дозвілля.

Одна з панелей на Форумі буде присвячена розвитку громади в умовах децентралізації та участі молоді у цих процесах, а саме створенню багатофункціонального вільного молодіжного простору для забезпечення змістовного та якісного дозвілля молоді. Вільний молодіжний простір слугуватиме майданчиком для генерування ідей, об’єднання зусиль громадян для реалізації суспільно корисних ініціатив.

 

 

 

План

проведення молодіжного форуму «Створи для себе»

 

01.10.2021                                                                                        смт Любеч

 

14.00 – Вітальне слово (представники ГО «Малинівка-К »);

14.40 – Знайомство (представники громад-сусідів, представники ОМС, громадськість);

14.50 – Ознайомлення присутніх з проєктом «T-ShROOM» - місце дозвілля молоді в с. Тараса Шевченка»;

15.00 – Обмін досвідом між молоддю громад-партнерів в яких вже створено молодіжний простір/хаб/місце дозвілля;

15.20 – Планування подальших кроків;

15.30 – Підбиття підсумків зустрічі.

 

 

Діяльність відбувається в межах Програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE), що виконується міжнародною організацією Глобал Ком’юнітіз (Global Communities) та фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID). В Чернігівській області виконавцем проєкту «Голос громади в місцевому самоврядуванні» є громадська організація «Поліський фонд міжнародних та регіональних досліджень» в партнерстві з громадським об’єднанням «Спілка ініціатив Чернігівщини».

«Зміст цього матеріалу є одноособовою відповідальністю виконавців проекту «T-ShROOM» - місце дозвілля молоді в с. Тараса Шевченка»і за жодних обставин не може вважатись таким, що відображає позицію USAID».