Бюджет для громадян - 2021

Дата: 07.10.2021 08:04

З 11 жовтня в нашій громаді починається інформаційна кампанія з представлення «Бюджету для громадян - 2021» та збору пропозицій до бюджету на 2022 рік.

В межах інформаційної кампанії відбудуться наступні заходи:

Організація роботи інформаційного пункту за адресою :перехрестя  вул. Преображенська та вул. Миру .

В даному інформаційному пункті можна буде отримати екземпляр «Бюджету для громадян», отримати відповідь на питання пов’язані з виконанням бюджету громади та надати пропозиції до бюджету на 2022 рік.

Презентація «Бюджету для громадян» під час зустрічі з керівництвом громади. Зустріч відбудеться 11 жовтня, о 14-00 , в приміщенні сесійної зали Любецької селищної ради, вул. Добринінська, 60. (2 поверх)

На захід запрошуються всі кому цікавий бюджет нашої громади.

Також,  долучитись до процесу складання  проекту  бюджету громади на 2022 рік можна в режимі онлайн, заповнивши анкету з пропозиціями за посиланням (https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSc28HlSZJihQa1gi4PL4ZtGYqc8fXSBsCYGb7OlzAQQbSpzsQ/viewform

Ваші пропозиції обов’язково будуть розглянуті та опрацьовані щодо можливості їх врахування під час формування проекту бюджету на 2022 рік.