Перший обласний конкурс патріотичних аматорських відеороликів до 30-ї річниці створення Збройних Сил України «МОЛОДЬ! АРМІЯ! КРАЇНА!»

Дата: 01.11.2021 08:47

Перший обласний конкурс патріотичних аматорських відеороликів до 30-ї річниці створення Збройних Сил України проводиться на виконання Указу Президента України від 18 травня 2019 року № 286 "Про Стратегію національно-патріотичного виховання", розпорядження Кабінету Міністрів України від 09 жовтня 2020 року № 1233 "Про схвалення Концепції Державної цільової соціальної програми національно-патріотичного виховання на період до 2025 року" та з метою розвитку національно-патріотичного виховання молоді.

Організатором Конкурсу є Чернігівський обласний територіальний центр комплектування та соціальної підтримки.

ПОЛОЖЕННЯ

про перший обласний конкурс патріотичних аматорських відеороликів до 30-ї річниці створення Збройних Сил України

«МОЛОДЬ! АРМІЯ! КРАЇНА!»