Шановні жителі Любецької громади!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Дня Української Державності!

 Із часів князя Київського Володимира Великого до сьогодення героїчний український народ поколіннями творив історію держави, будуючи политу потом і кров’ю незалежну, правову і розвинену державу.

День Української Державності ми відзначаємо вперше у час нових небувалих випробувань. Страшна реальність війни показала всьому світу незламний дух, героїзм, хоробрість, міцну віру українського народу та як потрібно відвойовувати державність.

Нам є чим пишатися, адже кожний великий і маленький українець наближають нас до Перемоги задля збереження цілісності України.

Цим святом ми вшановуємо пам’ять та засвідчуємо повагу до діяльності видатних українських діячів: письменників і поетів, славних представників національної еліти, борців за державність та незалежність України.

Славний український народ показав усьому світу незламність характеру і силу духу, яка буде прикладом наслідування для багатьох.

Державність не має теперішнього часу, вона весь час у розвитку, тому щиро зичимо сили, згуртованості та перемоги. Переконані, що зможемо відбудувати нашу Державу і героїчними вчинками наших сучасників гордитимуться наші нащадки.

Віримо у наших людей! Віримо у Збройні сили України! Віримо у Перемогу! Віримо у нашу Державу!

Все буде Україна!

 

Зі святом Вас!

Слава Україні!

Селищний голова                                                  Валерій Костильов