ЛЮБЕЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ЧЕРНІГІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

від 23 січня 2023 року                   смт Любеч                                              № 08

Про заборону продажу пива (крім

безалкогольного), алкогольних,

слабоалкогольних напоїв, вин на території

Любецької селищної територіальної

громади в період дії воєнного стану

Відповідно до частини 9 статті 153 Закону України «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв, тютюнових виробів, рідин,  що використовуються в електронних сигаретах, та пального»,  статті 17 Закону України «Про правовий режим воєнного стану», частини 1 статті 73 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи пункт 2 розпорядження начальника Чернігівської обласної військової адміністрації від 27 травня 2022 року №188 «Про реалізацію алкогольних напоїв та речовин, вироблених на спиртовій основі» (зі змінами), виконавчий комітет селищної ради

ВИРІШИВ:

1. Заборонити на території Любецької селищної територіальної громади в період дії воєнного стану продаж пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин особам у військовій формі зі значками розрізнення Збройних Сил України, Національної гвардії України, територіальної оборони, інших військових формувань та особам зі зброєю.
  2. Рекомендувати відділенню поліції №2 Чернігівського районного управління поліції ГУНП в Чернігівській області забезпечити контроль за виконанням пункту 1 цього рішення.
  3. Рекомендувати власникам торгових об’єктів забезпечити наявність інформаційних табличок (виготовлених за допомогою копіювальної техніки) про заборону продажу пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин зазначеній в пункті 1 цього рішення категорії осіб.
  4. Керуючій справами виконавчого комітету Любецької селищної ради Кухаренко Т.С. забезпечити оприлюднення цього рішення на сайті селищної ради.
  5. Рішення набуває чинності з 26 січня 2023 року.
  6. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Петренка Юрія.

Селищний голова                                                                   Валерій КОСТИЛЬОВ