gerb

Україна

ЛЮБЕЦЬКА  СЕЛИЩНА  РАДА

ЧЕРНІГІВСЬКОГО РАЙОНУ  ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

вул. Добринінська, 60, смт. Любеч, Чернігівського району Чернігівської області,15041, тел./факс  4-33-01,

e-mail: liubech_post@cg.gov.ua, код ЄДРПОУ 04412478

   

 

 

 

 

Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні» та Податковим кодексом України повноваження щодо встановлення місцевих податків і зборів покладені на органи місцевого самоврядування.

Відповідно до  статті 10  та пункту 12.3 статті 12 Податкового кодексу України законодавчо закріплено право органів місцевого самоврядування встановлювати місцеві податки та збори в межах своїх повноважень.

Місцеві податки і збори, відповідно до діючого законодавства, є джерелом формування загального фонду бюджету селищної територіальної громади  і кошти від їх надходження спрямовуються на забезпечення діяльності функціонування бюджетних установ та благоустрій території  громади.

Відповідним рішення Любецької селищної ради 7 скликання 26 сесія від  24 червня  2020 року  «Про встановлення місцевих податків і зборів на 2021 рік» (https://liubech-gromada.gov.ua/docs/406599/).

Відповідним рішення Любецької селищної ради 8 скликання 7 сесія від 15 липня 2021 року «Про встановлення місцевих податків і зборів на території Любецької селищної територіальної громади» (https://liubech-gromada.gov.ua/docs/848116/).

Відповідним рішення Любецької селищної ради 8 скликання 15 сесія від 14 липня 2022 року «Про встановлення місцевих податків і зборів на території Любецької селищної територіальної громади» (https://liubech-gromada.gov.ua/news/1658221447/)

Відповідно до даних рішень ставка податку на землю, на нерухоме майно відмінне від земельної ділянки не змінювалась, також незмінні і інші податки передбаченні даними рішеннями. Також передбаченні пільги зі сплати податків, які перераховані у відповідних додатках до рішення Любецької селищної ради.

Також заначимо, що за місяць до прийняття рішення, щодо встановлення місцевих податків та зборів, проект рішення розміщується на сайті офіційному сайті Любецької селищної ради (https://liubech-gromada.gov.ua) в розділі Регуляторна діяльність – Оприлюднення проектів регуляторних актів, для прийняття пропозицій для даного регуляторного акта.

Відмітимо, що також збільшився коефіцієнт індексації нормативної грошової оцінки земель:

  • для сільськогосподарських угідь (рілля, багаторічні насадження, сіножаті, пасовища та перелоги) — 1,0;
  • для земель населених пунктів та інших земель несільськогосподарського призначення — 1,1.

 

 

 

З повагою, селищний голова                                          Валерій КОСТИЛЬОВ