Хочеш зробити нашу країну безпечнішою? Прагнеш допомагати людям та стояти на варті правопорядку? Приєднуйся до команди!

   30 січня 2023 року розпочався прийом заявок кандидатів для заміщення вакантних посад інспектора та поліцейської роти патрульної служби поліції особливого призначення «Чернігів» Головного управління Національної поліції в Чернігівській області.

   Щоб розпочати участь у конкурсному відборі, необхідно заповнити анкету за посиланням https://nabir.np.gov.ua

   Наступний крок – надання пакету документів. Подальшими етапами будуть співбесіда з представником об’єднаної штурмової бригади, проходження військово-лікарської комісії, перевірка рівня підготовки, тестування логічного й аналітичного мислення та професійних знань, тестування особистісних характеристик (психологічний тест), співбесіда з поліцейською комісією.

Основні службові обов’язки:

  • Приймати участь у плануванні, підготовці, проведенні спеціальних заходів (операцій) із затриманням членів озброєних злочинних груп та озброєних особливо небезпечних злочинців, звільнення заручників;
  • Надавати кваліфіковану та спеціалізовану підтримку органам (підрозділам) поліції, іншим правоохоронним органам у разі виникнення ситуації з високим ступенем ризику.

Ми пропонуємо:

  • Соціальне забезпечення згідно чинного законодавства, пільговий лізинг на житло, компенсацію оренди за винайм житла;
  • Професійну підготовку за міжнародними стандартами;
  • Можливість підвищити освітній ступінь вищої освіти у вищих навчальних закладах зі специфічними умовами навчання, які здійснюють підготовку поліцейських;
  • Перспектива кар’єрного росту;
  • Заплановано, що поліцейський, який буде працювати у бригаді має отримувати грошове забезпечення щонайменше 25 тис. гривень, що на сьогодні є одним з найвищих заробітних плат серед правоохоронних органів.

Мінімальний рівень грошового забезпечення – 25 000

Посада

Середній рівень планового грошового забезпечення

Інспектор, інженер, інструктор

25 400 – 26 000

Командир взводу

30 000 - 32 000

Командир роти

34 000 – 36 000

Командир батальйону

37 000 – 39 000

   Додатково будуть нараховуватися виплати пов’язані з виконанням завдань з відсічі збройної агресії, а саме 30 000 та 70 000 під час виконання бойових завдань.

   Прийом документів та надання консультацій щодо умов прийому на службу здійснюється за адресою: місто Чернігів, проспект Перемоги, 74. Телефон для довідок: (050)46-47-020.

Зроби свій вибір! Приєднуйся до Національної поліції! Твоє майбутнє – майбутнє України!