ДО УВАГИ ЖИТЕЛІВ ГРОМАДИ!

Любецька селищна рада повідомляє про проведення громадських слухань відносно розробленого детального плану території земельної ділянки орієнтовною площею 0,1000 га в межах населеного пункту села Скитьки по вулиці Квітнева, Чернігівського району, Чернігівської області для розміщення та експлуатації об’єктів і споруд телекомунікацій (КВЦПЗ 13.01). Заявник ПАТ «Київстар», (далі – Детальний план території) відповідно до порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 травня 2011 р. № 555. Розробник Детального плану – ПП «Портал-М».

Проект Детального плану території розроблений з метою обґрунтування потреби земельної ділянки, що надається в оренду ПрАТ «Київстар», для покращення радіотелефонного зв’язку та користування інтернетом в селі Скитьки та в навколишніх селах з відображенням існуючого функціонального використання земельної ділянки та формування принципів планувальної організації забудови, з визначенням всіх планувальних обмежень використання території згідно з державними будівельними та санітарно-гігієнічними нормами і правилами.

Детальний план розроблено на підставі відповідного рішення сьомої сесії восьмого скликання Любецької селищної ради Чернігівського району Чернігівської області від 15 липня 2021 року «Про надання дозволу на розроблення детального плану території земельної ділянки та розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ПрАТ «Київстар»»у відповідності до вихідних даних, завдання на розроблення Детального плану території з урахуванням державних інтересів.

Графічні матеріали Детального плану території додаються в електронному вигляді. Для більш детального ознайомлення необхідно звернутися до відділу комунальної власності, земельних відносин, містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства за адресою: смт Любеч, вул. Добринінська, 60, каб. 306.

Контактна особа: начальник відділу комунальної власності, земельних відносин, містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства ШУЛЬГА Людмила Миколаївна (тел. 0668992689).

Процедура розгляду та врахування пропозицій громадськості до проекту Детального плану території триватиме з 15.02.2023 року до 15.03.2023 року.