Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акту рішення сесії Любецької селищної ради «Про встановлення ставок місцевих податків та зборів на території Любецької селищної територіальної громади на 2024 рік»

Опубліковано:  09 травня 2023р.

Відповідно до Законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про засади державної регуляторної політики в сфері господарської діяльності», постанови КМУ від 24.05.2017р. №483,  у відповідності до норм Податкового кодексу України, та з метою одержання зауважень та пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань, виконавчий комітет Любецької селищної ради повідомляє про наміри оприлюднити проект регуляторного акту рішення Любецької селищної ради «Про встановлення ставок місцевих податків та зборів на території Любецької селищної територіальної громади на 2024 рік» та аналіз регуляторного впливу зазначеного регуляторного акту.

Проект спрямований на розширення бази оподаткування, задоволення потреб громадян та суб’єктів підприємницької діяльності в здійсненні господарської діяльності та захисті їх законних прав та інтересів, залучення додаткових коштів до місцевого бюджету.

З метою одержання зауважень та пропозицій електронну версію проекту регуляторного акту та відповідного аналізу регуляторного впливу буде розміщено 09 травня 2023 року на офіційному сайті Любецької селищної ради liubech-gromada.gov.ua.

Зауваження та пропозиції щодо проекту даного регуляторного акту приймаються від фізичних та юридичних осіб у письмовому вигляді упродовж 30 календарних днів з дати оприлюднення проекту регуляторного акту на офіційному сайті селищної ради.

Зауваження та пропозиції до проєкту регуляторного акта можна надавати в електронній формі e-mail:  liubech_post@cg.gov.ua та на адресу: вул. Добринінська, 60, смт. Любеч Чернігівська область Чернігівський район 15041,  тел. 0678623659

Податки 2024