Небезпечна вода

Нарешті настало довгоочікуване літо. Відносно прохолодний травень стрімко перейшов у спекотний червень. Зрозуміло, що у таку спеку людей вабить відпочинок на воді.

ВІТАННЯ СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ З 25-РІЧНИЦЕЮ КОНСТИТУЦІЇ УКРАЇНИ

У 1996 році Верховна Рада України, висловлюючи суверенну волю громадян нашої держави і спираючись на багатовікову історію українського державотворення, на світовий досвід, прийняла Основний Закон України — Конституцію, яка стала реальною і дієвою основою розбудови незалежної демократичної держави як повноправної учасниці світового співтовариства.

З Днем молоді!

Сьогодні день тих людей, на яких покладаються надії, і з ким пов'язане майбутнє Любецької громади і всієї країни та майбутнє кожного з нас.

ЗАПРОШУЄМО ВОЛОНТЕРІВ ПРОБАЦІЇ !

Ріпкинський районний сектор філії Державної установи «Центр пробації» в Чернігівській області запрошує до співпраці волонтерів пробації.

с. Клонів - проблема з питною водою, але вихід знайдено!

Голова селищної ради В.М. Костильов постійно зустрічається із жителями громади, щоб особисто поспілкуватися з ними, почути їхні хвилювання і турботи.    Сьогодні, 24 червня, відвідав село Клонів, де всього чотири  садиби.