Підвищення заробітної плати медичним працівникам.

У зв’язку з набуттям чинності постанови Кабінету Міністрів України від 12.01.2022 № 2 «Деякі питання оплати праці медичних працівників закладів охорони здоров’я» (далі – Постанова № 2) передбачено підвищення базового рівня заробітної плати для лікарів та медичних сестер.

Календар свят і пам'ятних дат на 2022 рік

Державні, професійні та релігійні свята, пам'ятні події та дні в Україні - в нашому календарі на 2022 рік У календарі на 2022 рік ми зібрали державні та релігійні свята, а також міжнародні й українські пам'ятні дні. Тож з ним ви точно знатимете, коли впаде Великдень, коли святкують День бабака й у який день не забути привітати батьків або ж колег.

«Телефон довіри» для ветеранів АТО / ООС та членів їх родин

У місті Славутич Вишгородського району Київської області діє Соціально-психологічний центр м. Славутич, який здійснює соціально-психологічну, правову, інформаційну підтримку ветеранів війни на загальнодержавному рівні.