«T-ShROOM» - місце дозвілля молоді в с. Тараса Шевченка»

Важливою тенденцією серед населення громади є те, що молоді люди мають запит на створення центрів спільнот, у яких можна проводити дозвілля, спілкуватися, обговорювати спільні теми, ділитися знаннями та просто відпочивати від роботи та домашніх турбот.

Бюджет участі для населення Любецької громади

В рамках реалізації проєкту «T-ShROOM» - місце дозвілля молоді в с. Тараса Шевченка», який було схвалено за результатами конкурсного відбору в межах Програми DOBRE, 19 жовтня відбувся семінар-тренінг на тему “Бюджет участі для населення Любецької громади”. Під час даного заходу,  учасники семінару натхненно  попрацювали над ідеями, оскільки Бюджет участі (громадський бюджет) дає можливість ініціативним жителям громади, які хочуть втілювати у життя креативні проєкти та знають, як це зробити, реалізовувати власні проєкти за різними напрямами за рахунок коштів місцевого бюджету.

Молодіжний  рух у громаді

В межах Програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE), що виконується міжнародною організацією Глобал Ком’юнітіз (Global Communities) та фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) в Любецькій ТГ було придбано технічні прилади, а саме: телевізор Smart TV, з Wi-Fi, що дасть змогу використовувати його автономно та мобільно без використання ноутбука чи ПК, та дозволить відтворювати зображення з більшою роздільною здатністю, передачою кольорів та яскравістю ніж при використанні проектора, стійка презентаційна для телевізора, мікрофони. Дане технічне оснащення потрібне для оснащення молодіжного простору в с. Тараса Шевченка, що допоможе активізувати молодіжний  рух у громаді, популяризувати  здоровий спосіб життя, ствердити моральні принципи та закладе для себе важливо-життєві пріоритети молодого покоління.

У десятки разів збільшено такси за незаконний вилов риби,- Чернігівський рибоохоронний патруль

6 жовтня 2021 року на засіданні Кабінету Міністрів України була прийнята постанова №1039 «Про внесення змін у додатки 1-3 до постанови Кабінету Міністрів України від 21 листопада 2011 р. № 1209». Постанова набрала чинності з 12 жовтня 2021 року.

Люди мають вчасно отримати субсидії та пільги на оплату житлово-комунальних послуг в опалювальному періоді

Питання виплат субсидій на оплату житлово-комунальних послуг знаходяться на постійному особливому контролі Уряду та керівництва Міністерства соціальної політики.