Календар свят і пам'ятних дат на 2022 рік

Державні, професійні та релігійні свята, пам'ятні події та дні в Україні - в нашому календарі на 2022 рік У календарі на 2022 рік ми зібрали державні та релігійні свята, а також міжнародні й українські пам'ятні дні. Тож з ним ви точно знатимете, коли впаде Великдень, коли святкують День бабака й у який день не забути привітати батьків або ж колег.

«Телефон довіри» для ветеранів АТО / ООС та членів їх родин

У місті Славутич Вишгородського району Київської області діє Соціально-психологічний центр м. Славутич, який здійснює соціально-психологічну, правову, інформаційну підтримку ветеранів війни на загальнодержавному рівні.

Cтартувала звітна кампанія щодо подачі працедавцями Звіту про зайнятість і працевлаштування осіб з інвалідністю

Чернігівське обласне відділення Фонду соціального захисту осіб з інвалідністю інформує, що стартувала звітна кампанія щодо подачі працедавцями Звіту про зайнятість і працевлаштування осіб з інвалідністю за формою № 10-ПОІ.

Чернігівські громади отримали компенсацію різниці в тарифах

Меморандумом, укладеним між Урядом, НАК «Нафтогаз України», Офісом Президента України та Асоціацією міст України, визначено, що однією з головних умов безперебійного проходження опалювального сезону 2021-2022 років є забезпечення відшкодування підприємствам теплопостачання заборгованості з різниці в тарифах.