У Чернігівському районному територіальному центрі комплектування та соціальної підтримки розпочато роботу з підготовки військових кадрів офіцерського та сержантського складу. З цією метою проводиться відбір та оформлення документів бажаючих навчатися у вищих та фахових передвищих військових навчальних закладах.

Футбол у Любецькій громаді

07 травня 2022року відбулась тренувальна товариська гра з футболу кандидатів до футбольної команди Любецької селищної ради.  У грі взяли участь кращі гравці з Любеча та старостинських округів. У запеклій спортивній боротьбі гру завершили  рахунком 2:1. Перемозі раділи всі разом! Спільними зусиллями відродимо  футбол у Любецькій громаді.