Новини ДПС та ДФС

До завершення кампанії декларування доходів громадян залишився місяць

Головне управління ДПС у Чернігівській області звертає увагу платників податків, що у зв’язку із запровадженням карантину річна декларація про майновий стан і доходи за 2019 рік подається до 01 липня 2020 року, крім випадків передбачених розд. IV ПКУ, коли така декларація може бути подана пізніше цього строку.

08:27:50 03.06.2020

Початок застосування РРО відтерміновано

Головне управління ДПС у Чернігівській області інформує, що Законом України від 17 березня 2020 року № 533-ІХ «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо підтримки платників податків на період здійснення заходів, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)» (далі – Закон № 533) перенесено терміни набуття чинності відповідними нормами Закону №128 «Про внесення змін до Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» та інших законів України щодо детінізації розрахунків у сфері торгівлі та послуг» і Закону №129 «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо детінізації розрахунків у сфері торгівлі та послуг».

08:26:50 03.06.2020

На Чернігівщині платники податків перерахували на обороноздатність країни близько 122 мільйона гривень військового збору

За 4 місяці поточного року платники податків Чернігівщини сплатили  до бюджету майже 122 млн грн військового збору. В порівнянні з відповідним періодом минулого року надходження зросли  на 12,6 млн грн, або на 11,5 відсотка.

16:44:13 19.05.2020

Про інформаційну підтримку платників на період карантину

Державна податкова служба України з метою надання інформаційної підтримки платникам податків у період карантину розробила серію навчальних відеоуроків на тему: як користуватися електронними сервізами податкової.

08:06:39 19.05.2020