Новини партнерів Любецької громади

Працюючим пенсіонерам перерахували пенсії з квітня

Автоматизованим способом з першого квітня цього року перерахунок пенсії проведений 10677 особам, 4448 особам збільшено загальний розмір пенсії.  Середній розмір підвищення в результаті перерахунку складає 104,76 грн.  Про це повідомив начальник головного управління Пенсійного фонду України в Чернігівській області Юрій Юрченко.

10:24 10.04.2019

Субсидії у травні: умови призначення

Щороку у травні відбувається процес перепризначення субсидій на новий рік. Цьогоріч автоматичне перепризначення субсидій стосуватиметься трьох мільйонів домогосподарств. Решті потрібно буде оновити Заяву та Декларацію про доходи.

10:20 08.04.2019

Перерахунок пенсій з 1 березня 2019 року

Кабінет Міністрів України  20.02.2019 прийняв постанову № 124 “Питання проведення індексації пенсій у 2019 році”, якою затверджено Порядок проведення перерахунку пенсій відповідно до частини другої статті 42 Закону України “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування”.

07:52 24.03.2019

Монетизація пільг і субсидій

В Україні вводиться в дію монетизація пільг і субсидій. Вже весною споживачі комунальних послуг, а близько 70% з них пенсіонери,  отримають субсидії у вигляді грошей.

20:34 22.02.2019

Чернігівська митниця ДФС повідомляє про місця митного оформлення транспортних засобів особистого користування

Згідно частини 2 пункту 3 Тимчасового порядку виконання митних формальностей під час здійснення митного контролю транспортних засобів для вільного обігу на митній території України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 12 грудня 2018 № 1077, структурні підрозділи уповноважені на здійснення митного оформлення транспортних засобів визначаються керівником митниці.

00:13 23.12.2018

На Чернігівщині у листопаді зафіксовані рекордні для регіону надходження податків - понад 1 мільярд гривень

До бюджетів усіх рівнів Чернігівщини у листопаді 2018 року платниками сплачено 1052 млн грн податків та зборів. Рівень відповідного періоду минулого року перевищено на 38 відсотків.

15:25 13.12.2018