Новини партнерів Любецької громади

На Чернігівщині ліквідовано центр мінімізації митних платежів

Черговий злочинний задум по ухиленню від сплати податків викрито співробітниками податкової міліції Головного управління ДФС у Чернігівській області під процесуальним керівництвом  прокуратури Чернігівської області.

08:18 11.06.2019

З початку року на Чернігівщині анульовано 13 ліцензій за продаж алкогольних і тютюнових виробів неповнолітнім

Управлінням контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів ГУ ДФС у Чернігівській області протягом першого кварталу 2019 року забезпечено надходження акцизного податку до загального фонду державного бюджету в сумі – 4,2 млн грн. До місцевого бюджету за січень – березень 2019 року надійшло близько 27,8 млн грн акцизного податку з роздрібної торгівлі.

21:06 24.04.2019

Половину надходжень до бюджетів територіальних громад Чернігівщини забезпечив малий та середній бізнес від сплати податків

У І кварталі 2019 року до бюджетів усіх рівнів Чернігівської області суб’єктами господарювання середнього і малого бізнесу сплачено майже 1,4 млрд грн податків і зборів. Це становить 54 відс. загальної суми надходжень.

21:05 24.04.2019

Працюючим пенсіонерам перерахували пенсії з квітня

Автоматизованим способом з першого квітня цього року перерахунок пенсії проведений 10677 особам, 4448 особам збільшено загальний розмір пенсії.  Середній розмір підвищення в результаті перерахунку складає 104,76 грн.  Про це повідомив начальник головного управління Пенсійного фонду України в Чернігівській області Юрій Юрченко.

10:24 10.04.2019

Субсидії у травні: умови призначення

Щороку у травні відбувається процес перепризначення субсидій на новий рік. Цьогоріч автоматичне перепризначення субсидій стосуватиметься трьох мільйонів домогосподарств. Решті потрібно буде оновити Заяву та Декларацію про доходи.

10:20 08.04.2019

Перерахунок пенсій з 1 березня 2019 року

Кабінет Міністрів України  20.02.2019 прийняв постанову № 124 “Питання проведення індексації пенсій у 2019 році”, якою затверджено Порядок проведення перерахунку пенсій відповідно до частини другої статті 42 Закону України “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування”.

07:52 24.03.2019

Монетизація пільг і субсидій

В Україні вводиться в дію монетизація пільг і субсидій. Вже весною споживачі комунальних послуг, а близько 70% з них пенсіонери,  отримають субсидії у вигляді грошей.

20:34 22.02.2019

Чернігівська митниця ДФС повідомляє про місця митного оформлення транспортних засобів особистого користування

Згідно частини 2 пункту 3 Тимчасового порядку виконання митних формальностей під час здійснення митного контролю транспортних засобів для вільного обігу на митній території України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 12 грудня 2018 № 1077, структурні підрозділи уповноважені на здійснення митного оформлення транспортних засобів визначаються керівником митниці.

00:13 23.12.2018