Новини партнерів Любецької громади

До уваги спрощенців, які збираються у відпустку!

Головне управління ДФС у Чернігівській області нагадує, що фізичні особи - підприємці - платники єдиного податку першої і другої груп, які не використовують працю найманих осіб, звільняються від сплати єдиного податку протягом одного календарного місяця на рік на час відпустки, а також за період хвороби, підтвердженої копією листка (листків) непрацездатності, якщо вона триває 30 і більше календарних днів.

15:56 08.08.2019

За продаж алкогольних та тютюнових виробів особам до 18 років передбачена відповідальність

Відповідно до положень ст. 15 прим. 3 Закону України від 19 грудня 1995 року № 481 «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв, тютюнових виробів та пального» із змінами та доповненнями (далі – Закон № 481), забороняється продаж пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових та тютюнових виробів:

15:56 08.08.2019

У І півріччі Фонд профінансував реабілітацію для 15,3 тис. працюючих

Упродовж перших шести місяців 2019 року за кошти Фонду соціального страхування України медичною реабілітацією після перенесених захворювань і травм було забезпечено 15 297 застрахованих осіб і їх дітей.

09:26 05.08.2019

Кабмін збільшив частку ЄСВ для Фонду до 14,24% на серпень 2019 року

24 липня, на засіданні Уряду було затверджено зміни до пропорцій розподілу єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування. Відповідно до прийнятого рішення, за погодженням із сторонами соціального діалогу на серпень 2019 року розмір частки ЄСВ, що спрямовується на загальнообов’язкове державне соціальне страхування у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності та від нещасного випадку на виробництві, встановлено на рівні 14,2464%.

09:24 05.08.2019

Малий та середній бізнес за рахунок сплати податків забезпечують половину надходжень до бюджетів територіальних громад Чернігівщини

У І півріччі 2019 року до бюджетів усіх рівнів суб’єктами господарювання середнього і малого бізнесу Чернігівщини сплачено майже 2,6 млрд грн податків і зборів, що становить близько 50 відс. загальної суми надходжень.

08:24 31.07.2019

За неподані декларації про майновий стан та доходи за 1 півріччя 2019 року донараховано майже 2,5 млн грн податків і зборів.

За результатами контрольно-перевірочних заходів громадян області, які не подали у встановлений законодавством строк податкову декларацію про майновий стан та доходи та не задекларували свої доходи за попередній рік, Головним управлінням ДФС у Чернігівській області в 1 півріччі 2019 року було донараховано 2 484,3 тис грн податку на доходи фізичних осіб та військового збору. При цьому, із 174 проведених перевірок майже 60 відсотків це перевірки пов’язані з отриманням громадянами доходу у вигляді спадщини (дарування).

08:12 22.07.2019