Любецька громада

Чернігівська область, Чернігівський район

Проекти рішень №Без номеру «Проєкти рішень двадцять дев'ятої сесії селищної ради»

Кількість переглядів: 259
Скликання: Сьоме скликання
Сесія: Двадцять восьма сесія
Тип документу: Проекти рішень
Дата: 04.09.2020
Номер документу: Без номеру
Назва документу: Проєкти рішень двадцять дев'ятої сесії селищної ради
Прикріплені файли:
 1. Про матеріальну допомогу Крижанівській Н.І. (0.02 МБ)
 2. Про матеріальну допомогу Самоненку С.М. (0.02 МБ)
 3. Про матеріальну допомогу Федяю С.В. (0.02 МБ)
 4. Про надання в оренду частини нежитлового приміщення (0.02 МБ)
 5. Про внесення змін у додаток до рішення 24 сесії Любецької селищної ради від 30.01.2020року «Про затвердження переліку земельних ділянок призначених для продажу права оренди на земельних торгах у формі аукціону окремими лотами, надання дозволів на роз (0.02 МБ)
 6. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у приватну власність земельної ділянки Герман О.В. (0.02 МБ)
 7. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у приватну власність земельної ділянки Єфіменко І.М. (0.02 МБ)
 8. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у приватну власність земельної ділянки Ковальківській І.С. (0.02 МБ)
 9. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у приватну власність земельної ділянки Кононенку Р.Г. (0.02 МБ)
 10. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у приватну власність земельної ділянки Кравченко Н.В. (0.02 МБ)
 11. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у приватну власність земельної ділянки Крижанівській К.В. (0.02 МБ)
 12. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у приватну власність земельної ділянки Куксач Є.О. (0.02 МБ)
 13. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у приватну власність земельної ділянки Куксач І.М. (0.02 МБ)
 14. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у приватну власність земельної ділянки Куксачу М.М. (0.02 МБ)
 15. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у приватну власність земельної ділянки Мойсіенко О.С. (0.02 МБ)
 16. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у приватну власність земельної ділянки Мурашко М.А. (0.02 МБ)
 17. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у приватну власність земельної ділянки Назарчуку Я.Г. (0.02 МБ)
 18. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у приватну власність земельної ділянки Петрич Н.П. (0.02 МБ)
 19. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у приватну власність земельної ділянки Супрун І.М. (0.02 МБ)
 20. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та надання земельної ділянки у власність Баглей М.В. та Мажузі Г.О. (0.05 МБ)
 21. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та надання земельної ділянки у власність Вечірському М.М. (0.04 МБ)
 22. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та надання земельних ділянки у власність Гордієнко Н.В. (0.04 МБ)
 23. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та надання земельної ділянки у власність Даниленку М.М. (0.05 МБ)
 24. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та надання земельної ділянки у власність Дерев’янко Л.В. (0.04 МБ)
 25. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та надання земельної ділянки у власність Дєдку Г.М. (0.05 МБ)
 26. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та надання земельної ділянки у власність Жиру А.П. (0.05 МБ)
 27. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та надання земельної ділянки у власність Коробку В.Г. (0.05 МБ)
 28. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та надання земельної ділянки у власність Коробку В.Г. (0.05 МБ)
 29. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та надання земельної ділянки у власність Кравченку В.І. (0.05 МБ)
 30. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та надання земельної ділянки у власність Кудрі Н.Б. (0.05 МБ)
 31. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та надання земельної ділянки у власність Кусі О.Н. (0.05 МБ)
 32. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та надання земельної ділянки у власність Кусі О.Н. (0.04 МБ)
 33. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та надання земельної ділянки у власність Кучерявій Т.А. (0.05 МБ)
 34. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та надання земельної ділянки у власність Олійник О.В. (0.05 МБ)
 35. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та надання земельної ділянки у власність Полевику О.М. (0.05 МБ)
 36. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та надання земельної ділянки у власність Семененку М.М. (0.05 МБ)
 37. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та надання земельної ділянки у власність Сидоренко В.М. (0.05 МБ)
 38. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та надання земельної ділянки у власність Смоліговцю С.П. (0.04 МБ)
 39. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та надання земельної ділянки у власність Супруну А.П. (0.05 МБ)
 40. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та надання земельної ділянки у власність Тарараці М.В. (0.04 МБ)
 41. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та надання земельної ділянки у власність Шайкіній О.П. (0.05 МБ)
 42. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та надання земельної ділянки у власність Шокуру В.М. (0.04 МБ)
 43. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) (0.03 МБ)
 44. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на умовах оренди для городництва Трихліб Л.М. (0.03 МБ)
 45. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення в приватну власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд Стельмах Ю.Д. (0.03 МБ)
 46. Про надання гр. Дятлу М.П. дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) (0.04 МБ)
 47. Про надання гр. Костюк Н.М. дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) (0.04 МБ)
 48. Про надання гр. Красноталя В.М. дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) (0.04 МБ)
 49. Про надання гр. Красноталю Л.М. дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) (0.04 МБ)
 50. Про надання гр. Кривопуск С.В. дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) (0.04 МБ)
 51. Про надання гр. Кривопуск С.В. дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) (0.04 МБ)
 52. Про надання гр. Кугук В.П. та Леоненку М.П. дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) (0.04 МБ)
 53. Про надання гр. Куксач В.Г. дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) (0.04 МБ)
 54. Про надання гр. Примакову С.М. та Примаковій Л.Є. дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) (0.04 МБ)
 55. Про надання гр. Решотко О.І. дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) (0.04 МБ)
 56. Про надання гр. Самоненко Л.М. дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) (0.04 МБ)
 57. Про надання гр. Смалю М.М. дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) (0.04 МБ)
 58. Про надання гр. Тетерина В.В. дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) (0.04 МБ)
 59. Про надання гр. Хоменко В.Ф. дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) (0.04 МБ)
 60. Про скасування рішення селищної ради від 02.07.2020р «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення в приватну власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Гопаченко В.В.» (0.04 МБ)
 61. Про скасування рішення селищної ради від 02.07.2020р «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення в приватну власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Лут С.Є.» (0.04 МБ)
 62. Про скасування рішення селищної ради від 27.08.2020 «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на умовах оренди для городництва Крачковський М.Ф.» (0.04 МБ)

« повернутися до всіх документів

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь