Стратегія розвитку

Починаючи з січня 2018 р. з метою ефективного планування розвитку місцевої громади Любецькою селищною радою та Чернігівським Центром розвитку місцевого самоврядування, який створений за підтримки Програми "U-LEAD з Європою", розпочато роботу над Стратегією розвитку Любецької ОТГ. Для цього проведено низку засідань Робочої групи, на які запрошувались фахівці галузей, експерти та представники громадськості. Зроблено соціально-економічний аналіз, спираючись на який, виокремлені найбільш проблемні питання, визначено стратегічні цілі та розроблені технічні завдання.

Стратегія розвиткуЛюбецької об`єднаної територіальної громади 2018–2027 роки

ЗВІТ про результати проведення моніторингу реалізації місцевої стратегії та плану (програми) соціально-економічного розвитку Любецької об’єднаної  територіальної громади за 2019 рік